Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1687
SBS de yeni uygulamalar
İlköğretim 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerin gireceği SBS'nin 8 Martta başlayan başvuru süresi 26 Martta sona erecek.

İnternetten yayımlanan sınav kılavuzunda, görme engelli öğrencilere yönelik yeni uygulama ile tüm öğrencilerin sınavdan ayrılırken soru kitapçıklarını alabilmesine imkan sağlayan düzenlemeler yer aldı.

Buna göre, geçen yıl görme engelli öğrenciler için ilk kez uygulanan Braille alfabeli soru kitapçığı yerine, bu yıldan itibaren sesli soru kitapçığı verilmesi kararlaştırıldı.
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2793
Sınıf İçi Uygulamalar ve Öğretmenin Değerlendirilmesi
Sınıf içi uygulamalara dair gözlemlerde öğretmenlerin öğretmenlik mesleğine dair sahip oldukları becerilerin uygulama düzeyleri rahatlıkla görülebilir. Öğretmenlik mesleğine dair beceriler sınıf içindeki eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğine de doğrudan etki yapar. Sınıf içi uygulamaların başlangıcında sınıf yönetim becerisi gelmektedir. Sınıf yönetimi olarak üniversitelerde okutulan derslerin sınıf içi uygulamalarda ne derece başarılı uygulandığını görmek için de gözlemlere ihtiyaç duyulmak
Yazar: kolomb - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2457
3.Sınıf Flash uygulamalar
3. Sınıf Hayat Bilgisi,Türkçe ,Matematik derlerine ait oyunlu flash uygulamalar. Çocukların çok hoşuna gidecek.Serbest etkinlik dersinde kullanabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/93061896/6d82b47/s...f.zip.html
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1763
SBS de yeni uygulamalar
Seviye Belirleme Sınavı için yeni bir sisteme geçiliyor. Artık sınav tek sınavlı ve test ağırlıklı olmayacak.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Seneye Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS), tek sınavlı ve test ağırlıklı olmayacağını belirtti.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Seneye Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS), tek sınavlı ve test ağırlıklı olmayacağını belirterek, "Öğrencilerimiz derslerdeki yazılıdan aldığı notlar da değerlendirmeye katılacak. Notların öğretmenler tarafından şişirilmemesi için
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe