Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 3628
Bir öğrencinin yılda 1500 saati tv karşısında geçiyor
Dadak, RTÜK ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa'da düzenlenen ''İzleme Birimleri Personeli Eğitim Semineri''nin açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin dünyada televizyon izleme oranının en fazla olduğu ikinci ülke olduğunu belirtti.

ABD'de ortalama televizyon izleme oranının günlük 5 saat, Türkiye'de ise 4.5 saat civarında olduğunu ifade eden Dadak, bu kadar televizyon yayınına muhatap olup da bundan etkilenmemenin mümkün olmadığını bildirdi.

Bu kadar çok televizyon izlenen
Yazar: Fidansss - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 4872
Duygu Saati


Yazar: sirlimen - Cevaplar: 3 - Görüntüleme: 3563
ilköğretimde haftalık ders saati 25 e inecek!!
İlköğretim Genel Müdürü İbrahim Er, ilköğretimde haftalık ders saatini 30 saatten 25 saate indireceklerini söyledi.
TBMM Kayıp Çocuklar Araştırma Komisyonu üyelerinin, eğitim sistemi ve bu sistemin çocuklar üzerindeki etkilerine yönelik sorularını yanıtlayan Er, çocukların sosyal aktivitelere katılmalarının başarıları üzerindeki etkilerine dikkat çekerek, çocukların bu aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri zamanı oluşturmak için ilköğretimde haftalık ders saatini 30 saatten 25 saate indirecekle
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 2706
Dikkat: KPSS sınav günü 'yaz saati' sona erecek
Kopya skandalı sebebiyle iptal edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) Eğitim Bilimleri oturumu 31 Ekim'de yeniden yapılacak.

Ancak aynı gün yani 31 Ekimde, yaz saatine geçilmiş olacak. Adayların yaz saatine dikkat ederek sınava gitmesi gerekmektedir.
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe