Eğitim Sokağı
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Sitemize Dosya Yükleyerek

Destek
Olabilirsiniz


Etiketler
Yazar: sokağın velisi - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2112
Atatürk'ün Milli Mücadele Anlayışı
)
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2251
Öğretmenliğe Dönmek İçin Yapılan Mücadele
[b]


Ankara'daki Anıttepe Ortaokulu'nda Fen Bilgisi öğretmenliği yapan Sabahattin Yılmaz, 5 yıl önce beynine atan emboli yüzünden felç oldu.

Bir günde sağ kolu ve sağ bacağını kullanamaz ve tek kelime konuşamaz hale gelen Yılmaz, inmeden 9 ay sonra da kalp krizi geçirdi. Yılmaz çok sevdiği öğretmenliğe geri dönebilmek için azmetti, felci yendi.

Yılmaz, "Hiç pes etmedim. Sadece iyileşmek ve yeniden okuluma dönebilmek i
Yazar: sirlimen - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 2314
Aktif-Sen Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Başlatı
Milli Eğitim Bakanlığının izlediği hatalı ve kimi zaman da maksatlı politikaları yüzünden eğitim sistemimizde onlarca problem çözüm beklemektedir.


[color=#000000][size=small][font=verdana, sans-serif]Bu konuda bir çırpıda sayılabilecek sorunlar, okulların fiziki olarak hazırlıklı olmaması, okul idarelerinde yaşanan kargaşa, öğrenci yerleştirmelerinde yaşanan gecikme ve aksaklıklar sayılabilir. Tabi bütün bunlara bağl
Yazar: canbaba - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 1872
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Gününde, kadınlar, fiziksel şiddetin çok ciddi boyuta ulaştığını ve şiddetin görünür olan ve olmayan bütün biçimlerine karşı mücadele edilmesi gerektiği doğrultusunda hemen hemen her ilimizde yürüyüş düzenlenecek.
Kadına şiddeti kınıyoruz..
Türkçe Çeviri : MyBBTürkiye, MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
MyBB Destek: InSiDe